• Internet, a społeczne przekształcenie

    Cyber świat staje się miejscem w którym wiele możliwości zostaje oddanych do dyspozycji odbiorcy. Oczywiście pierwszym elementem najczęściej wybieranym stają się informacje, wydarzenia ze świata, kraju, największe portale działające w naszym kraju jak Onet, Interia, WP, stawiają na pewne zachęcanie czytelników do odwiedzania ich stron. …Read More »
  • Poświęcenie, pasja, prawda

    Trzy główne wyznaczniki niezwykłej pracy związanej z dziennikarstwem, poświęcenie jest pierwszym elementem. Praca często w bardzo skrajnych warunkach, ciągłe poszukiwanie wartych uwagi tematów, przemierzanie kraju wzdłuż i w szerz tylko po to by pokazać rozgrywające się wydarzenia. Pasja związana jest z pewnym pokonywaniem pojawiających się …Read More »
  • Do czego służy SAP ERP?

    SAP ERP (Enterprise Resource Planning) jest zintegrowanym pakietem oprogramowania mającym na celu ułatwienie planowania zasobów, porządkowania i gromadzenia danych, integracji pracy wszystkich działów w firmie, a także partnerów biznesowych oraz procesów zachodzących w obrębie przedsiębiorstwa. Wdrożenie SAP ERP w firmie jest więc doskonałym sposobem, aby …Read More »

Preparaty na pchły dla zwierząt domowych

30Domowe zwierzęta pielęgnowane są w bardzo specjalny sposób. Dzieje się tak dlatego, że wprawdzie wychodzą one na dwór i często przebywają na świeżym powietrzu, jednak bardzo sporo czasu spędzają również w domu i bawią się z dziećmi przebywającymi w domu, dlatego powinny być wyjątkowo czyste i zadbane. Nie może więc dziwić fakt, że właściciele takich zwierząt nie oszczędzają na kupowaniu dobrych produktów dla nich przeznaczonych.

Domowymi zwierzętami najczęściej są koty i psy. Dlatego preparat na pchły dla psa jest bardzo chętnie kupowany przez właścicieli czworonogów. Wiedzą oni bowiem, że ich psy bardzo często mogą nawiązywać kontakt z pchłami nawet, jeżeli będą bardzo zadbane i chcą pomagać im w walce z pchłami. Trzeba bowiem pamiętać, że pies, który został zaatakowany przez pchły stara się przeciwdziałać ich zgubnemu oddziaływaniu na swoje zdrowie. Dlatego tarza się po ziemi, szuka zbiorników z wodą i liże te miejsca, w których został pogryziony. Jednak bardzo często dochodzi do takich sytuacji, w których psy nie są w stanie samodzielnie chronić się przed pchłami.

W sprzedaży dostępny więc także środek na pchły dla psa. Taki środek używany jest przez właściciela psa w momencie, kiedy zauważy on na psiej skórze jakieś pogryzienia przez pchły. Poza tym może on być używany wówczas, gdy pies znowu wybiera się na spacer i wiadomo, że może zostać w jego trakcie zaatakowany przez pchły. Nie można bowiem zapominać, że pojedyncze pogryzienie przez pchły wcale nie chroni psa przed możliwością kolejnych pogryzień.

Możliwość komentowania jest wyłączona.