• Anonimowość w sieci

    Globalna wioska, medium niezwykle rozpropagowane, znane i często w naszym życiu wykorzystywane. Pewne poczucie anonimowości sprawia że wielu z nas zaczyna wylewać swoje żale, nienawiść, frustracje w wielu miejscach globalnej wioski. Portale społecznościowe, fora, blogi, czaty przepełnione są już nie tylko agresją, brakiem tolerancji, ale …Read More »
  • Dziennikarz podróżnik, konieczne ryzyko?

    Zwiedzanie świata, poznawanie odległych kultur, wskazywanie na pewne zmieniające się sytuacje geopolityczne. Kto z nas nie widział programów Martyny Wojciechowskiej, Wojtka Cejrowskiego, czy Beaty Pawlikowskiej. Osoby bardzo rozpoznawalne, których życiowym celem staje się pokazanie wielu milionom widzów odległych kultur,niezwykłych miejsc które nie zmieniane są przez …Read More »
  • Nowoczesne formy reklamy internetowej

    Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że reklamowanie się w Internecie jest obecnie najskuteczniejszą, najszybszą i najczęściej też najtańszą formą znanych dzisiaj działań marketingowych. Jest to również forma najbardziej rozbudowana, ponieważ mając do czynienia kilkanaście różnych sposobów reklamy, łatwo i szybko można dotrzeć do klientów. Do …Read More »

Preparaty na pchły dla zwierząt domowych

30Domowe zwierzęta pielęgnowane są w bardzo specjalny sposób. Dzieje się tak dlatego, że wprawdzie wychodzą one na dwór i często przebywają na świeżym powietrzu, jednak bardzo sporo czasu spędzają również w domu i bawią się z dziećmi przebywającymi w domu, dlatego powinny być wyjątkowo czyste i zadbane. Nie może więc dziwić fakt, że właściciele takich zwierząt nie oszczędzają na kupowaniu dobrych produktów dla nich przeznaczonych.

Domowymi zwierzętami najczęściej są koty i psy. Dlatego preparat na pchły dla psa jest bardzo chętnie kupowany przez właścicieli czworonogów. Wiedzą oni bowiem, że ich psy bardzo często mogą nawiązywać kontakt z pchłami nawet, jeżeli będą bardzo zadbane i chcą pomagać im w walce z pchłami. Trzeba bowiem pamiętać, że pies, który został zaatakowany przez pchły stara się przeciwdziałać ich zgubnemu oddziaływaniu na swoje zdrowie. Dlatego tarza się po ziemi, szuka zbiorników z wodą i liże te miejsca, w których został pogryziony. Jednak bardzo często dochodzi do takich sytuacji, w których psy nie są w stanie samodzielnie chronić się przed pchłami.

W sprzedaży dostępny więc także środek na pchły dla psa. Taki środek używany jest przez właściciela psa w momencie, kiedy zauważy on na psiej skórze jakieś pogryzienia przez pchły. Poza tym może on być używany wówczas, gdy pies znowu wybiera się na spacer i wiadomo, że może zostać w jego trakcie zaatakowany przez pchły. Nie można bowiem zapominać, że pojedyncze pogryzienie przez pchły wcale nie chroni psa przed możliwością kolejnych pogryzień.

Możliwość komentowania jest wyłączona.