• Jakie płytki do małej łazienki?

    Każdy, kto choć raz słyszał o tym, że u znajomego lub rodziny przeprowadzany jest remont w łazience, z pewnością myślał, że największą trudnością jest to, że w domu jest bałagan, wszędzie leży glazura i terakota, a po mieszkaniu kręcą się obcy ludzie. Nic bardziej mylnego, …Read More »
  • Media jako władza

    Nie przez przypadek media traktowane są jako czwarta władza w naszym kraju, pewne uzależnienie nas od pojawiających się nowinek zmian, ukazywanie nam świata często w bardzo zmienianej formie nie mającej wiele wspólnego z prawdą. Niestety tak wygląda nowoczesne życie, zmieniający się i przekształcający rynek. Telewizja …Read More »
  • Czy opłaca się inwestować w reklamę bilbordową

    Bilbordy obserwujemy nie tylko w miastach. Dużo częściej stawiane są również na popularnych trasach samochodowych. Ze względu na zwiększanie się ich liczby myślimy, że naprawdę gwarantują dobre wyniki reklamowe. Tak naprawdę jest to, mimo wszystko forma pomocnicza nieoddziałująca praktycznie w ogóle na podwyższenie zainteresowania określonej …Read More »

Zainteresowanie czytelnika, umiejętność na wyczerpaniu

Close-up of the hands of two businesswomen shaking hands with two businessmen in background

Czy istnieje recepta na ciekawy artykuł, niezwykłą publikację, zbieranie laurów i pochwał?! Nie, w dzisiejszym świecie działanie na naszym rynku jest bardzo trudnym i nie zawsze zrozumiałym zadaniem. ciekawy artykułOczywiście, pojawiają się publikacje doceniane, jednak jest ich coraz mniej. Niezwykle zabiegane społeczeństwo traci możliwość dość szerokiego spoglądania na świat, rozwiązania jakie niesie nam życie. Często zamykamy się we własnych dziedzinach, problemach, czy przeszkodach zapominając że na około nas dzieje się życie. Opisanie świata bywa niezwykle trudnym działaniem, wskazanie czytelnikowi pewnego sensu, problemu, zmuszenie go do zastanowienia się nad przekazanymi wiadomościami bywa niezwykle mozolnym i nie zawsze spełniającym się zadaniem. Niestety znieczulica zaczyna toczyć nasz kraj z coraz większą siłą, jakie konsekwencje takiego działania będą, pokarzą nam kolejne dni, miesiące i lata. A może warto jednak otworzyć ludziom oczy, zmienić nastawienie, wskazać właściwą ścieżkę?!

Możliwość komentowania jest wyłączona.