• Dziennikarstwo a internet

    Czy internet ma wpływ na współczesne zmieniające się dziennikarstwo? Oczywiście, wykorzystywanie pewnych pojawiających się informacji staje się czynnikiem kształtującym w bardzo szerokim stopniu informacje które zostają nam przekazywane. Wiele agencji światowych publikuje wydarzenia, czy wzmianki w internecie, kolejni dziennikarze mają możliwość zmieniania, kształtowania lub nadawania …Read More »
  • Wiedza przekazywana w mediach

    Czy mamy świadomość jak wiele informacji dociera do nas dzięki mediom?! Programy informacyjne, przyrodnicze, historyczne, plotki dotyczące gwiazd, szeroki nacisk na pewne pozyskanie wiadomości z różnorodnych dziedzin. Wiedza jaka przekazywana jest właśnie dzięki telewizji znacznie szerzej trafia do odbiorców, połączenie bodźców słuchowych i wzrokowych staje …Read More »
  • Codzienne życie dziennikarza

    Jak wygląda codzienna praca dziennikarska? Pytanie bardzo ciekawe, jednak nie każdy jest w stanie udzielić na nie prawidłowej odpowiedzi. Dla wielu z nas dziennikarze są osobami które nie odgrywają większego znaczenia w naszym życiu. Prawda kształtuje się zupełnie inaczej, dawka wiadomości jaka do nas dociera …Read More »

Zainteresowanie czytelnika, umiejętność na wyczerpaniu

Close-up of the hands of two businesswomen shaking hands with two businessmen in background

Czy istnieje recepta na ciekawy artykuł, niezwykłą publikację, zbieranie laurów i pochwał?! Nie, w dzisiejszym świecie działanie na naszym rynku jest bardzo trudnym i nie zawsze zrozumiałym zadaniem. ciekawy artykułOczywiście, pojawiają się publikacje doceniane, jednak jest ich coraz mniej. Niezwykle zabiegane społeczeństwo traci możliwość dość szerokiego spoglądania na świat, rozwiązania jakie niesie nam życie. Często zamykamy się we własnych dziedzinach, problemach, czy przeszkodach zapominając że na około nas dzieje się życie. Opisanie świata bywa niezwykle trudnym działaniem, wskazanie czytelnikowi pewnego sensu, problemu, zmuszenie go do zastanowienia się nad przekazanymi wiadomościami bywa niezwykle mozolnym i nie zawsze spełniającym się zadaniem. Niestety znieczulica zaczyna toczyć nasz kraj z coraz większą siłą, jakie konsekwencje takiego działania będą, pokarzą nam kolejne dni, miesiące i lata. A może warto jednak otworzyć ludziom oczy, zmienić nastawienie, wskazać właściwą ścieżkę?!

Możliwość komentowania jest wyłączona.