• Program do obsługi przychodni – funkcje

    Przychodnia lekarska może funkcjonować zdecydowanie sprawniej i profesjonalniej niż do tej pory, a to za sprawą nowoczesnego oprogramowania. Dziś każda tego typu placówka powinna posługiwać się tym właśnie programem. Takie są odgórne wymogi. Jednak nie ma w tym nic złego, gdyż oprogramowanie dla przychodni jest …Read More »
  • Media jako władza

    Nie przez przypadek media traktowane są jako czwarta władza w naszym kraju, pewne uzależnienie nas od pojawiających się nowinek zmian, ukazywanie nam świata często w bardzo zmienianej formie nie mającej wiele wspólnego z prawdą. Niestety tak wygląda nowoczesne życie, zmieniający się i przekształcający rynek. Telewizja …Read More »
  • Tajemnice ujawniane przez dziennikarzy

    Dziennikarskie śledztwa często wskazują nam jak bardzo zmienia się nasze życie, jak wiele zagadek przykrytych pozostaje zmową milczenia. Gdyby nie pewne śledztwa, wiele miesięcy poświęcanych na badanie prawdziwości wydarzeń wielu z nas nie wiedziało by o działaniach wojennych, zbrodniach które dotykały naszych przodków. Militarnych zmianach …Read More »

Czy media kształtują zainteresowania?

media kształtują zainteresowaniaWartym zastanowienia problemem stają się media w naszym życiu , a zainteresowania jakie pojawiają się w naszym społeczeństwie. Czy widzimy wielki wpływ jaki jest na nas wywierany? Czy zdajemy sobie sprawę z tego że sztab specjalistów w dość znaczący sposób podsuwa nam rozwiązania, wymagania jakie stawiamy życiu, czy nasze pasje. Telewizja, pojawiające się bloki reklamowe, przekonywanie nas z ciągłych reklam że nasze życie staje się łatwiejsze dzięki proszkowi do prania czy niezwykle aromatycznej kawie. Często nie zwracamy uwagi że nasze potrzeby zostają kształtowane przez zmieniający się świat, reklamę, osoby sławne. Wykorzystanie twarzy aktorki do kampanii reklamowej ma na celu przekonanie nas, że ten produkt jest znacznie lepszy bo tak słynna osoba po niego sięga. Niestety nowoczesny świat, to ciągła walka o klientów odbiorców, wzbudzanie w nich potrzeb, konsumpcjonizm na coraz większym poziomie .Jakie to będzie miało działanie w kolejnych latach, prawdopodobnie nasze sztucznie wzbudzane potrzeby będą coraz większe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.