• Rozpocznij swoją kolekcję przy szklanecce whyski

    Whisky, jeden z najwspanialszych alkoholi znanych człowiekowi. Ten, który pije się nie tylko dla samego picia, ale też dla unikatowego smaku. Czasami różne butelki tej samej whisky różnią się znacząco, w zależności od samej beczki. Prawdziwy koneser zrozumie więc zalety korzystania, jakie niesie ze sobą hurtownia …Read More »
  • Ciemieniucha – objawy

    Każda choroba ma jakieś objawy. Kiedyś pewien znany doktor powiedział, że jeśli nie ma objawów, to nie ma choroby. Można powiedzieć, że miał oczywiście rację, ponieważ jeśli nie ma objawów, to skąd w ogóle mielibyśmy się dowiedzieć, że jesteśmy chorzy. Idąc dalej, jeśli objawy nie …Read More »
  • Elegancka domowa łazienka

    Każdy nowoczesny dom powinien mieć dobrze urządzoną łazienkę. Łazienka powinna być pomieszczeniem wyposażonym starannie, w sposób elegancki i ciekawy. Najczęstszym rozwiązaniem wyłożenia ścian oraz podłogi domowej łazienki są płytki. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo stylowe, ale również niezwykle praktyczne i coraz więcej osób bardzo …Read More »

Czy media kształtują zainteresowania?

media kształtują zainteresowaniaWartym zastanowienia problemem stają się media w naszym życiu , a zainteresowania jakie pojawiają się w naszym społeczeństwie. Czy widzimy wielki wpływ jaki jest na nas wywierany? Czy zdajemy sobie sprawę z tego że sztab specjalistów w dość znaczący sposób podsuwa nam rozwiązania, wymagania jakie stawiamy życiu, czy nasze pasje. Telewizja, pojawiające się bloki reklamowe, przekonywanie nas z ciągłych reklam że nasze życie staje się łatwiejsze dzięki proszkowi do prania czy niezwykle aromatycznej kawie. Często nie zwracamy uwagi że nasze potrzeby zostają kształtowane przez zmieniający się świat, reklamę, osoby sławne. Wykorzystanie twarzy aktorki do kampanii reklamowej ma na celu przekonanie nas, że ten produkt jest znacznie lepszy bo tak słynna osoba po niego sięga. Niestety nowoczesny świat, to ciągła walka o klientów odbiorców, wzbudzanie w nich potrzeb, konsumpcjonizm na coraz większym poziomie .Jakie to będzie miało działanie w kolejnych latach, prawdopodobnie nasze sztucznie wzbudzane potrzeby będą coraz większe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.