• Do czego służy SAP ERP?

    SAP ERP (Enterprise Resource Planning) jest zintegrowanym pakietem oprogramowania mającym na celu ułatwienie planowania zasobów, porządkowania i gromadzenia danych, integracji pracy wszystkich działów w firmie, a także partnerów biznesowych oraz procesów zachodzących w obrębie przedsiębiorstwa. Wdrożenie SAP ERP w firmie jest więc doskonałym sposobem, aby …Read More »
  • Czy agencja reklamowa działa poza Internetem?

    Obserwując zakres działania niektórych agencji reklamowych można całkiem słusznie zauważyć, że coraz mniejsza liczba takich firm świadczy swoje usługi poza Internetem. W zasadzie jedynie najbardziej profesjonalne i najbardziej doświadczone agencje decydują się na rozszerzenie swojej działalności także na sferę pozasieciową. Powód? Wbrew pozorom reklama na …Read More »
  • Czy media kształtują zainteresowania?

    Wartym zastanowienia problemem stają się media w naszym życiu , a zainteresowania jakie pojawiają się w naszym społeczeństwie. Czy widzimy wielki wpływ jaki jest na nas wywierany? Czy zdajemy sobie sprawę z tego że sztab specjalistów w dość znaczący sposób podsuwa nam rozwiązania, wymagania jakie …Read More »

Poświęcenie, pasja, prawda

6

dziennikarstwemTrzy główne wyznaczniki niezwykłej pracy związanej z dziennikarstwem, poświęcenie jest pierwszym elementem. Praca często w bardzo skrajnych warunkach, ciągłe poszukiwanie wartych uwagi tematów, przemierzanie kraju wzdłuż i w szerz tylko po to by pokazać rozgrywające się wydarzenia. Pasja związana jest z pewnym pokonywaniem pojawiających się przeszkód, trudności, działanie mające zbliżać do celu, rozwiązania sprawy czy wskazania właściwej drogi. Prawda ostatni czynnik z którym niestety czasami bywa problem. Nie dla każdego dziennikarza rzetelność i brak oceniania jest elementem najważniejszym, zapominanie o misji społecznej, poddawanie się osobistym sympatią i antypatią powoduje zachwianie moralności, ale również uczciwości. Zmiany jakie mamy okazję widzieć w nowoczesnym dziennikarstwie nie zawsze wskazują na polepszenie sytuacji. Studenci dziennikarstwa niestety w zderzeniu z realiami często zmieniają swoją otwartość umysłu na powtarzanie błędów jakie prowadzą nas donikąd.

Możliwość komentowania jest wyłączona.