artykuły admin  

Glazura w aranżacji łazienki – wciąż modna?

Aranżacja łazienki powinna zostać podporządkowana aspektom praktycznym. Nieodpowiedni projekt będzie skutkował tym, że z czasem narastać będzie nasza frustracja. Warto zawczasu zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia łazienkowego i sposób ich przyłączenia do sieci wodnej. Pozwoli to ukryć nam elementy instalacyjne. Ważną kwestią jest oczywiście dobór materiału wykończeniowego. Z jednej stroni ochroni powierzchnię ścian i podłogi przed wilgocią, z drugiej – wpłynie znacząco na charakter aranżacji. Czy nowoczesne łazienki warto wyłożyć glazurą?

Dzisiejsze aranżacje łazienek chętnie sięgają po naturalne surowce. Pojawiają się łazienki wykończone w drewnie, kamieniu, a nawet w betonie. Pomagają one osiągnąć ciekawe, nowoczesne projekty wnętrz. Niemniej, płytki ceramiczne to wciąż popularne rozwiązanie. Glazura doskonale wpasowuje się w charakter pomieszczenia, a duża dostępność, urozmaicona kolorystyka i wzornictwo umożliwia stworzenie wyjątkowych aranżacji.

Szukając glazury w Poznaniu warto odwiedzić przede wszystkim sklepy z szeroki asortymentem. Przy wyborze płytek podłogowych należy pamiętać, by miały one charakter antypoślizgowy. Doskonale sprawdzą się tutaj płytki gresowe, które nasiąkają w bardzo niewielkim stopniu i są mrozoodporne.

Płytki gresowe w Poznaniu oraz najlepszą glazurę znajdziemy też w sklepach internetowych. Wejdź na stronę aby zapoznać się z najnowszymi kolekcjami i znaleźć płytki, które pomogą Ci stworzyć ciekawą aranżację Twojej łazienki.