• Media jako władza

    Nie przez przypadek media traktowane są jako czwarta władza w naszym kraju, pewne uzależnienie nas od pojawiających się nowinek zmian, ukazywanie nam świata często w bardzo zmienianej formie nie mającej wiele wspólnego z prawdą. Niestety tak wygląda nowoczesne życie, zmieniający się i przekształcający rynek. Telewizja …Read More »
  • Poszukiwanie dobrej oferty internetu

    Znalezienie dobrej oferty internetu jest obecnie stosunkowo proste, a jednocześnie może niektórym osobom sprawiać problemy. Wszystko zależy od tego, jakie wymagania stawiają one swojemu potencjalnemu dostawcy internetu i w jakim celu chciałyby uzyskać dostęp do internetu. Dodatkowo kwestią braną pod uwagę podczas dokonywania wyboru najlepszego …Read More »
  • Nowoczesne dziennikarstwo

    Dyktafony, prowokacje, stawianie osób na wysokich szczeblach w bardzo nietypowych sytuacjach, nowoczesne dziennikarstwo zmienia nasz sposób myślenia, światopogląd w bardzo szerokim zakresie. Poszukiwanie sensacji jest chlebem powszednim dla osób działających w tym fachu, jednak często zapomina się o pewnym kodeksie zawodowym. Rzetelnym, ale i uczciwym …Read More »

Szybkie recepty wystawiane w programie

Gdyby tak się zastanowić nad tym, dlaczego oprogramowanie dla przychodni lekarskich cieszy się tak dużym zainteresowaniem, można by dojść do ciekawych wniosków. Taki program to nowoczesne narzędzie, na którym korzystają nie tylko lekarze, bo mają przyjemną pracę, ale również pacjenci, a może właśnie przede wszystkim pacjenci. Dzięki temu zyskują między innymi drukowaną receptę. Nie muszą wczytywać się w treść tego dokumentu, ale mogą zupełnie bez problemu i wygodnie przeczytać, jaki lek zalecił im doktor. To duży plus. Choć pacjentom nie chodzi tu wyłącznie o lepszą widoczność treści recepty, ale bardziej o to, że wypisywanie jej zajmuje chwilę.

Dzięki drukowanym receptom na pewno też jest mniej pomyłek przy wydawaniu leków. Każdy wie, jak piszą lekarze. Nawet farmaceuci pracujący w aptekach miewają problem z rozczytaniem nazwy leku. Wobec tego pacjenci zyskują na tym podwójnie. Profesjonalne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej powinno znaleźć się w każdej placówce. Dzięki temu na pewno liczba pacjentów wzrośnie i będą oni wychodzić z uśmiechem na twarzy i to z dwóch powodów – bo otrzymają pomoc medyczną, a wizyta przebiegnie sprawnie. Jeżeli ktoś nie wierzy w tak wysoką funkcjonalność tego oprogramowania, powinien zajrzeć na stronę internetową http://www.mediporta.pl/funkcje/, gdzie jest nieco więcej informacji na ten temat.

Trzeba również wspomnieć, że szybkie i przejrzyste recepty to już wystarczający powód, aby wybrać nowoczesną przychodnię i zapisać się na wizytę do tej placówki, w której lekarze korzystają z takiego oprogramowania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.