• Prowadzenie lokaty walutowej w sposób internetowy

    Ze względu na duże zainteresowanie obcymi walutami klienci posiadający stałe usługi bankowe mogą korzystać z kantorów dostępnych poprzez bankowość elektroniczną oraz umieszczać posiadaną przez siebie obcą walutę na lokacie walutowej.Read More »
  • Anonimowość w sieci

    Globalna wioska, medium niezwykle rozpropagowane, znane i często w naszym życiu wykorzystywane. Pewne poczucie anonimowości sprawia że wielu z nas zaczyna wylewać swoje żale, nienawiść, frustracje w wielu miejscach globalnej wioski. Portale społecznościowe, fora, blogi, czaty przepełnione są już nie tylko agresją, brakiem tolerancji, ale …Read More »
  • Poświęcenie, pasja, prawda

    Trzy główne wyznaczniki niezwykłej pracy związanej z dziennikarstwem, poświęcenie jest pierwszym elementem. Praca często w bardzo skrajnych warunkach, ciągłe poszukiwanie wartych uwagi tematów, przemierzanie kraju wzdłuż i w szerz tylko po to by pokazać rozgrywające się wydarzenia. Pasja związana jest z pewnym pokonywaniem pojawiających się …Read More »

Nowoczesny świat, a informacje

Nowoczesny świat, a informacjeJak wielu z nas swój dzień rozpoczyna od sprawdzenia informacji z kraju czy świata, zachowań giełdowych, zmian które kształtują nasz codzienny świat. Czy wyobrażamy sobie że dziennikarze znikają?! Brak wiadomości, relacji na żywo, porannej prasy, całkowita dezinformacja, nie wiemy co dzieje się na świecie, nie mamy świadomości jaka sytuacja ma miejsce na drogach. Właśnie, chaos, szaleństwo jakie rozpętało by się w wielu krajach sprawiło by upadek naszej cywilizacji. Informacja jest dla wielu z nas elementem pozwalającym na podejmowanie decyzji, świadomość zmian jakie dotykają zarówno całe kraje jak i poszczególnych ludzi. Każdy z nas w jakimś stopniu uzależniony jest od informacji jakie do nas docierają. Nie ma znaczenia czy mówimy o sytuacjach na drogach, rynkach walutowych, pogodzie, czy jakiejkolwiek innej formie dziennikarstwa z jaka obecnie możemy spotkać się w naszym świecie. Informacje jakie do nas docierają kształtują nasze życie w bardzo szerokim zakresie działania bez względu na to czy zdajemy sobie z tego sprawę czy też nie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.