• Czy internet ogłupia społeczeństwo??

    Dzisiejsze społeczeństwo wiele godzin spędza na szukaniu informacji w cyber przestrzeni. Poznawanie nowych ludzi, utrzymywanie kontaktów, portale randkowe, gry wszystko znajduje wielu amatorów i miłośników, którzy wiele godzin spędzają wgapieni w przeskakujące strony. Jednak jaki ma to oddźwięk w naszym życiu, jak wiele osób zmienia …Read More »
  • Poruszające artykuły, oddziaływanie na czytelnika

    Czy można rozpłakać się czytając ludzką historię? Oczywiście że tak, odpowiednia wrażliwość, ale także umiejętne dobranie słów do przekazywanej treści często dają możliwość poruszania wielkich emocji w naszych umysłach. Nie chodzi o łzawe historyjki wymyślane na potrzeby niskolotnych czasopism. Ale wiele niezwykłych sytuacji jakie dzieją …Read More »
  • Duży wybór płytek łazienkowych z Poznania

    Duży wybór płytek łazienkowych z Poznania dostępny jest w typowych sklepach z płytkami, w sklepach z materiałami wykończeniowymi i ceramicznymi oraz w salonach płytek i większych supermarketach. Dzięki temu wszystkie osoby, które chcą dokonać zakupu nowych płytek mogą tego dokonać bez większego problemu i wybrać …Read More »

Nowoczesny świat, a informacje

Nowoczesny świat, a informacjeJak wielu z nas swój dzień rozpoczyna od sprawdzenia informacji z kraju czy świata, zachowań giełdowych, zmian które kształtują nasz codzienny świat. Czy wyobrażamy sobie że dziennikarze znikają?! Brak wiadomości, relacji na żywo, porannej prasy, całkowita dezinformacja, nie wiemy co dzieje się na świecie, nie mamy świadomości jaka sytuacja ma miejsce na drogach. Właśnie, chaos, szaleństwo jakie rozpętało by się w wielu krajach sprawiło by upadek naszej cywilizacji. Informacja jest dla wielu z nas elementem pozwalającym na podejmowanie decyzji, świadomość zmian jakie dotykają zarówno całe kraje jak i poszczególnych ludzi. Każdy z nas w jakimś stopniu uzależniony jest od informacji jakie do nas docierają. Nie ma znaczenia czy mówimy o sytuacjach na drogach, rynkach walutowych, pogodzie, czy jakiejkolwiek innej formie dziennikarstwa z jaka obecnie możemy spotkać się w naszym świecie. Informacje jakie do nas docierają kształtują nasze życie w bardzo szerokim zakresie działania bez względu na to czy zdajemy sobie z tego sprawę czy też nie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.