• Silny żel do mycia twarzy

    W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju żele do mycia twarzy. Jedne z nich przeznaczone są do cery suchej i nadwrażliwej, a inne do skóry atopowej ze skłonnością do alergii. Szczególnego podejścia wymaga także cera naczynkowa, a nawet cera normalna.Read More »
  • Media jako władza

    Nie przez przypadek media traktowane są jako czwarta władza w naszym kraju, pewne uzależnienie nas od pojawiających się nowinek zmian, ukazywanie nam świata często w bardzo zmienianej formie nie mającej wiele wspólnego z prawdą. Niestety tak wygląda nowoczesne życie, zmieniający się i przekształcający rynek. Telewizja …Read More »
  • Wiedza skrywana w prasie

    Wiedza jaka często dostosowana jest do naszych zainteresowań, wymagań czy punktu widzenia skrywana jest w wielu odsłonach jakie pojawiają się na rynku. Świat wiedzy niezwykły magazyn pokazujący jak bardzo wykorzystanie pewnych nowoczesnych technologii, techniki czy nauki zmienia nasze życie. Ujawnianie świata przyrody od strony której …Read More »

Czy agencja reklamowa działa poza Internetem?

ciekawy artykułObserwując zakres działania niektórych agencji reklamowych można całkiem słusznie zauważyć, że coraz mniejsza liczba takich firm świadczy swoje usługi poza Internetem. W zasadzie jedynie najbardziej profesjonalne i najbardziej doświadczone agencje decydują się na rozszerzenie swojej działalności także na sferę pozasieciową.

Powód? Wbrew pozorom reklama na bilbordach, ulotkach czy gazetkach wcale nie jest taka prosta do zrealizowania i wymaga szczegółowego planu i systemu działania, który powinien uwzględniać też działania konkurencji. Agencja interaktywna, która działała do tej pory w samym Internecie, może mieć więc problemy z dostosowaniem się do nowych warunków i nabyciem doświadczenia. Z drugiej strony może wykorzystać też to zdobyte w Internecie i przełożyć je na działalność poza nim: odpowiednio wykorzystując doświadczenie graficzne może przygotować fantastyczny projekt ulotki, którzy przyciągnie uwagę lub wyprodukować krótki i barwny spot reklamowy wyświetlany na multimedialnych bilbordach i tablicach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.