• Płytki gresowe Poznań – najlepszy sklep

    Chcąc kupić płytki gresowe czy nawet glazurę, nie wystarczy zdecydować się na kolor czy choć mniej więcej wyobrazić sobie ich wzór. Trzeba przede wszystkim znaleźć dobry, a może nawet najlepszy sklep. Poznań to duże miasto, w którym można znaleźć sklep stacjonarny oraz internetowy. Najlepszym jednak …Read More »
  • Zadziwiające treści, artylułowy miszmasz

    Stworzenie ciekawego, a przede wszystkim unikalnego artykuły staje się nie lada wyczynem, szczególnie w obecnym świecie. W jaki sposób opracować tematykę, co wybrać aby zainteresować czytelnika, zmusić go do przebrnięcia przez linijki literek składających się w wyrazy, a potem zdania? Statystycznie nasze społeczeństwo nie czyta …Read More »
  • Reklamy służą naciąganiu

    Niekiedy kupujemy bazując na reklamie, a następnie jesteśmy niezadowoleni, ponieważ na przykład wybrany kosmetyk nie dał spodziewanych skutków. Nie powinniśmy się kierować się także rekomendacjami popularnych osób oraz gwiazd pojawiających się w reklamach. Wszyscy ci ludzie są w końcu opłacani i najczęściej nawet nie zdają …Read More »

Czy agencja reklamowa działa poza Internetem?

ciekawy artykułObserwując zakres działania niektórych agencji reklamowych można całkiem słusznie zauważyć, że coraz mniejsza liczba takich firm świadczy swoje usługi poza Internetem. W zasadzie jedynie najbardziej profesjonalne i najbardziej doświadczone agencje decydują się na rozszerzenie swojej działalności także na sferę pozasieciową.

Powód? Wbrew pozorom reklama na bilbordach, ulotkach czy gazetkach wcale nie jest taka prosta do zrealizowania i wymaga szczegółowego planu i systemu działania, który powinien uwzględniać też działania konkurencji. Agencja interaktywna, która działała do tej pory w samym Internecie, może mieć więc problemy z dostosowaniem się do nowych warunków i nabyciem doświadczenia. Z drugiej strony może wykorzystać też to zdobyte w Internecie i przełożyć je na działalność poza nim: odpowiednio wykorzystując doświadczenie graficzne może przygotować fantastyczny projekt ulotki, którzy przyciągnie uwagę lub wyprodukować krótki i barwny spot reklamowy wyświetlany na multimedialnych bilbordach i tablicach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.