• Psychologia a mass media

    Jak bardzo obecne mass media kształtują nasze życie, jak wielki wpływ pewne wskazywanie zachowań, produktów czy potrzeb oddziałuje na nas samych? Okazuje się że obecnie dzięki szalejącej konkurencji, pojawiającym się możliwością, produktom czy usługą mass media mają na celu pewne kreowanie naszych potrzeb, na kolejne …Read More »
  • Relacje na żywo

    Ważne sytuacje zmieniające nasze życie, łączące społeczeństwo czasami w bólu, czasami w radości sprawiają że zawód dziennikarza zupełnie zmienia swój wygląd. Wybór papieża, śmierć Karola Wojtyły, powodzie, tragedia wykolejonego pociągu. Wiele możliwości pokazania z bliska elementów zmieniających życie milionów osób. Dokładanie wszelkich starań do pewnego …Read More »
  • Plotki w codziennym życiu

    Plotka, siła jej działania, rażenia czy niszczących emocji jest w stanie złamać nasze życie, bywa nam bardzo przykro kiedy dowiadujemy się na swój temat nieprawdziwych informacji. Podobnie bywa z osobami znanymi, w jakiś sposób rozpoznawalnymi, kiedy nagle na portalach takich jak choćby Pudelek zamieszczane są …Read More »

Czy agencja reklamowa działa poza Internetem?

ciekawy artykułObserwując zakres działania niektórych agencji reklamowych można całkiem słusznie zauważyć, że coraz mniejsza liczba takich firm świadczy swoje usługi poza Internetem. W zasadzie jedynie najbardziej profesjonalne i najbardziej doświadczone agencje decydują się na rozszerzenie swojej działalności także na sferę pozasieciową.

Powód? Wbrew pozorom reklama na bilbordach, ulotkach czy gazetkach wcale nie jest taka prosta do zrealizowania i wymaga szczegółowego planu i systemu działania, który powinien uwzględniać też działania konkurencji. Agencja interaktywna, która działała do tej pory w samym Internecie, może mieć więc problemy z dostosowaniem się do nowych warunków i nabyciem doświadczenia. Z drugiej strony może wykorzystać też to zdobyte w Internecie i przełożyć je na działalność poza nim: odpowiednio wykorzystując doświadczenie graficzne może przygotować fantastyczny projekt ulotki, którzy przyciągnie uwagę lub wyprodukować krótki i barwny spot reklamowy wyświetlany na multimedialnych bilbordach i tablicach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.