• Szybkie recepty wystawiane w programie

    Gdyby tak się zastanowić nad tym, dlaczego oprogramowanie dla przychodni lekarskich cieszy się tak dużym zainteresowaniem, można by dojść do ciekawych wniosków. Taki program to nowoczesne narzędzie, na którym korzystają nie tylko lekarze, bo mają przyjemną pracę, ale również pacjenci, a może właśnie przede wszystkim …Read More »
  • Ciekawa organizacja wycieczek all inclusive

    Dużym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku cieszą się oczywiście wycieczki standardowe. Takie wycieczki zapewniają bowiem osobom w nich uczestniczącym dostęp do wszystkich standardowych opcji towarzyszących takim wycieczkom. Ich wykupienie sprawia, że można spokojnie zwiedzać różnego rodzaju muzea i zabytki architektoniczne oraz zabytki kultury.Read More »
  • Codzienne życie dziennikarza

    Jak wygląda codzienna praca dziennikarska? Pytanie bardzo ciekawe, jednak nie każdy jest w stanie udzielić na nie prawidłowej odpowiedzi. Dla wielu z nas dziennikarze są osobami które nie odgrywają większego znaczenia w naszym życiu. Prawda kształtuje się zupełnie inaczej, dawka wiadomości jaka do nas dociera …Read More »

Program do obsługi przychodni – funkcje

Przychodnia lekarska może funkcjonować zdecydowanie sprawniej i profesjonalniej niż do tej pory, a to za sprawą nowoczesnego oprogramowania. Dziś każda tego typu placówka powinna posługiwać się tym właśnie programem. Takie są odgórne wymogi. Jednak nie ma w tym nic złego, gdyż oprogramowanie dla przychodni jest narzędziem, które usprawnia pracę lekarzy i czyni ją wygodniejszą.

Nowoczesny program do obsługi przychodni posiada wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest elektroniczna dokumentacja medyczna. Dzięki temu narzędziu można szybko wypisać receptę i wydrukować ją, a także sporządzić notatki z wizyty pacjenta. W tym zakresie już nie trzeba sięgać po długopis, wystarczy przysiąść do komputera.

Drugą bardzo ważną funkcją tego nowoczesnego oprogramowania są rozliczenia z NFZ. Za pomocą tego samego programu można wygodnie i sprawnie rozliczyć się z Narodowym Funduszem Zdrowia. Każda czynność jest wykonywana profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i przede wszystkim szybko.

Kolejną przydatną funkcją oprogramowania jest obsługa ruchu pacjentów. Każda wizyta przebiega sprawnie i wygodnie. Pacjent nie musi zbyt długo oczekiwać na sporządzenie dokumentacji, a lekarz wykonuje tę czynność wygodnie. Pacjenci sami mogą rejestrować się i umawiać na konkretne wizyty u wybranych specjalistów.

Dzięki tym funkcjom funkcjonowanie przychodni jest płynniejsze i poprawne. Przychodnia jest wówczas profesjonalna i nowoczesna. Więcej o tym można znaleźć na stronie http://www.mediporta.pl/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.