• Czy media kształtują zainteresowania?

    Wartym zastanowienia problemem stają się media w naszym życiu , a zainteresowania jakie pojawiają się w naszym społeczeństwie. Czy widzimy wielki wpływ jaki jest na nas wywierany? Czy zdajemy sobie sprawę z tego że sztab specjalistów w dość znaczący sposób podsuwa nam rozwiązania, wymagania jakie …Read More »
  • Społeczne sympatie i antypatie

    Jak to jest możliwe że pewne osoby pojawiające się w telewizji, gazetach, internecie, piosenkarze, celebryci, aktorzy stają się albo bardzo lubiani, albo ciągle krytykowani i wytykani palcami? Co wpływa na nasze zainteresowanie nazwiskami, które tak często pojawiają się w naszym życiu? Nowoczesne media kształtują w …Read More »
  • Objawy zapalenia żył

    Objawy zapalenia żył mogą być bardzo różne. Oczywiście zapalenia żył objawy polegają przede wszystkim na tym, że żyły na nogach stają się bardzo widoczne, są nabrzmiałe i bolące, a poza tym trudno jest je zaleczyć w taki sposób, aby mogły być mniej widoczne.Read More »

Program do obsługi przychodni – funkcje

Przychodnia lekarska może funkcjonować zdecydowanie sprawniej i profesjonalniej niż do tej pory, a to za sprawą nowoczesnego oprogramowania. Dziś każda tego typu placówka powinna posługiwać się tym właśnie programem. Takie są odgórne wymogi. Jednak nie ma w tym nic złego, gdyż oprogramowanie dla przychodni jest narzędziem, które usprawnia pracę lekarzy i czyni ją wygodniejszą.

Nowoczesny program do obsługi przychodni posiada wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest elektroniczna dokumentacja medyczna. Dzięki temu narzędziu można szybko wypisać receptę i wydrukować ją, a także sporządzić notatki z wizyty pacjenta. W tym zakresie już nie trzeba sięgać po długopis, wystarczy przysiąść do komputera.

Drugą bardzo ważną funkcją tego nowoczesnego oprogramowania są rozliczenia z NFZ. Za pomocą tego samego programu można wygodnie i sprawnie rozliczyć się z Narodowym Funduszem Zdrowia. Każda czynność jest wykonywana profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i przede wszystkim szybko.

Kolejną przydatną funkcją oprogramowania jest obsługa ruchu pacjentów. Każda wizyta przebiega sprawnie i wygodnie. Pacjent nie musi zbyt długo oczekiwać na sporządzenie dokumentacji, a lekarz wykonuje tę czynność wygodnie. Pacjenci sami mogą rejestrować się i umawiać na konkretne wizyty u wybranych specjalistów.

Dzięki tym funkcjom funkcjonowanie przychodni jest płynniejsze i poprawne. Przychodnia jest wówczas profesjonalna i nowoczesna. Więcej o tym można znaleźć na stronie http://www.mediporta.pl/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.