• Program do obsługi przychodni – funkcje

    Przychodnia lekarska może funkcjonować zdecydowanie sprawniej i profesjonalniej niż do tej pory, a to za sprawą nowoczesnego oprogramowania. Dziś każda tego typu placówka powinna posługiwać się tym właśnie programem. Takie są odgórne wymogi. Jednak nie ma w tym nic złego, gdyż oprogramowanie dla przychodni jest …Read More »
  • Media kontra młodzież

    Współczesny świat wskazuje nam na zmiany jakie obecnie kształtują młode pokolenie, wskazywanie wzorców których zachowanie daleko odbiega od pozytywnych norm zachowania, niestety odbija się na niewykształconych umysłach naszych dzieci. Moda na wielogodzinne wyprawy do galerii handlowych, portale randkowe zachęcające do poznawania innych ludzi. Złamanie w …Read More »
  • Co na ścianę?

    Ściany są kluczowym elementem w każdym pomieszczeniu. Ze względu na to, że są widoczną  częścią pomieszczeń, warto zadbać o ich odpowiednią aranżację. Co możemy zastosować na ściany? Poczynając od najprostszej i najszybszej metody będzie to oczywiście ich farbowanie. Nowoczesne farby dostępne są w szerokie gamie …Read More »

Nowoczesne formy reklamy internetowej

Poszukiwanie sensacjiNie trzeba chyba nikogo przekonywać, że reklamowanie się w Internecie jest obecnie najskuteczniejszą, najszybszą i najczęściej też najtańszą formą znanych dzisiaj działań marketingowych. Jest to również forma najbardziej rozbudowana, ponieważ mając do czynienia kilkanaście różnych sposobów reklamy, łatwo i szybko można dotrzeć do klientów.

Do form najbardziej nowoczesnych należą z kolei reklama na serwisach społecznościowych oraz, uznawana jednak za inwazyjną, tak zwana reklama wymuszająca. To najnowsza i budząca najwięcej kontrowersji forma promocji. Nie każda agencja interaktywna decyduje się na jej stosowanie, ponieważ polega ona na wymuszeniu na internaucie podjęcia jakiegoś działania – wysłania SMS, podania swojego numeru telefonu, czy zarejestrowania się na jakiejś stronie. Co ciekawe, taka forma reklamy okazuje się jednak dość skuteczna. Ma to związek z faktem, że na wykonanie tych działań decydują się zazwyczaj te osoby, które są już w 100% przekonane, że faktycznie chcą skorzystać z danej usługi lub nabyć konkretny przedmiot.

Możliwość komentowania jest wyłączona.