• Glazura w aranżacji łazienki – wciąż modna?

    Aranżacja łazienki powinna zostać podporządkowana aspektom praktycznym. Nieodpowiedni projekt będzie skutkował tym, że z czasem narastać będzie nasza frustracja. Warto zawczasu zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia łazienkowego i sposób ich przyłączenia do sieci wodnej. Pozwoli to ukryć nam elementy instalacyjne. Ważną kwestią jest oczywiście dobór …Read More »
  • Zespół nadwrażliwego jelita – co warto wiedzieć o tym problemie?

    Wbrew pozorom zespół nadwrażliwego jelita jest problemem, z którym można się uporać, ale by cel ten osiągnąć potrzeba czasu i przede wszystkim wizyty u specjalisty. Choroba ta jest bardzo popularna. Niektórzy przyrównują ją do grypy, bo równie często występuje. Dolegliwości, które są z nią związane, …Read More »
  • Ciekawe książki, pozycje dla każdego

    Pranie, sprzątanie, praca zawodowa, gotowanie – to wszystko czynności, które wykonujemy, by lepiej lub gorzej funkcjonować. Tymczasem jeśli chodzi o czytanie, to jest to mentalna czynność, która czyni nas w pełni ludźmi. Pomaga wyrażać swoje poglądy, poszukiwać, zadawać pytania, rozwijać się. Ciekawe książki pomagają nam …Read More »

Poszukiwanie sensacji

56

Poszukiwanie sensacjiWydarzenia w kraju, na świecie, zmieniająca się gospodarka, kryzys wiele elementów zmieniających się jak w kalejdoskopie. W jaki sposób dowiadujemy się o kolejnych aferach finansowych, malwersacjach, czy akcji ratunkowej? Dziennikarze, zawód bardzo znany, czasami ceniony, a czasami znienawidzony. Sensacja w tym fachu jest codziennością, poszukiwanie wydarzeń, sytuacji, które warto opowiedzieć, wskazać czy przedstawić. Jednak warto dodać że dziennikarz to zawód w ciągłym pośpiechu, rozjeździe, gdzie coś się dzieje to właśnie dziennikarze są pierwsi. Katastrofa samolotu prezydenckiego, zawalenie się dachu na hali targowej, śmierć papieża, decyzja Konklawe to nikt inny jak dziennikarze wskazują nam wydarzenia warte uwagi, zmieniające nasz świat, kształtujące w poważny sposób nasze codzienne życie. W naszym codziennym życiu często nie zastanawiamy się jak wygląda życie tych którzy relacjonują wydarzenia ze świata, czy syndrom wypalenia zawodowego także dociera w kuluary tego zawodu, czy ekscytacja bierze jednak górę?!

Możliwość komentowania jest wyłączona.