• Media jako władza

    Nie przez przypadek media traktowane są jako czwarta władza w naszym kraju, pewne uzależnienie nas od pojawiających się nowinek zmian, ukazywanie nam świata często w bardzo zmienianej formie nie mającej wiele wspólnego z prawdą. Niestety tak wygląda nowoczesne życie, zmieniający się i przekształcający rynek. Telewizja …Read More »
  • Rozpocznij swoją kolekcję przy szklanecce whyski

    Whisky, jeden z najwspanialszych alkoholi znanych człowiekowi. Ten, który pije się nie tylko dla samego picia, ale też dla unikatowego smaku. Czasami różne butelki tej samej whisky różnią się znacząco, w zależności od samej beczki. Prawdziwy koneser zrozumie więc zalety korzystania, jakie niesie ze sobą hurtownia …Read More »
  • Relacje na żywo

    Ważne sytuacje zmieniające nasze życie, łączące społeczeństwo czasami w bólu, czasami w radości sprawiają że zawód dziennikarza zupełnie zmienia swój wygląd. Wybór papieża, śmierć Karola Wojtyły, powodzie, tragedia wykolejonego pociągu. Wiele możliwości pokazania z bliska elementów zmieniających życie milionów osób. Dokładanie wszelkich starań do pewnego …Read More »

Poszukiwanie sensacji

56

Poszukiwanie sensacjiWydarzenia w kraju, na świecie, zmieniająca się gospodarka, kryzys wiele elementów zmieniających się jak w kalejdoskopie. W jaki sposób dowiadujemy się o kolejnych aferach finansowych, malwersacjach, czy akcji ratunkowej? Dziennikarze, zawód bardzo znany, czasami ceniony, a czasami znienawidzony. Sensacja w tym fachu jest codziennością, poszukiwanie wydarzeń, sytuacji, które warto opowiedzieć, wskazać czy przedstawić. Jednak warto dodać że dziennikarz to zawód w ciągłym pośpiechu, rozjeździe, gdzie coś się dzieje to właśnie dziennikarze są pierwsi. Katastrofa samolotu prezydenckiego, zawalenie się dachu na hali targowej, śmierć papieża, decyzja Konklawe to nikt inny jak dziennikarze wskazują nam wydarzenia warte uwagi, zmieniające nasz świat, kształtujące w poważny sposób nasze codzienne życie. W naszym codziennym życiu często nie zastanawiamy się jak wygląda życie tych którzy relacjonują wydarzenia ze świata, czy syndrom wypalenia zawodowego także dociera w kuluary tego zawodu, czy ekscytacja bierze jednak górę?!

Możliwość komentowania jest wyłączona.