• Objawy zapalenia żył

    Objawy zapalenia żył mogą być bardzo różne. Oczywiście zapalenia żył objawy polegają przede wszystkim na tym, że żyły na nogach stają się bardzo widoczne, są nabrzmiałe i bolące, a poza tym trudno jest je zaleczyć w taki sposób, aby mogły być mniej widoczne.Read More »
  • Czy internet ogłupia społeczeństwo??

    Dzisiejsze społeczeństwo wiele godzin spędza na szukaniu informacji w cyber przestrzeni. Poznawanie nowych ludzi, utrzymywanie kontaktów, portale randkowe, gry wszystko znajduje wielu amatorów i miłośników, którzy wiele godzin spędzają wgapieni w przeskakujące strony. Jednak jaki ma to oddźwięk w naszym życiu, jak wiele osób zmienia …Read More »
  • Internet, a społeczne przekształcenie

    Cyber świat staje się miejscem w którym wiele możliwości zostaje oddanych do dyspozycji odbiorcy. Oczywiście pierwszym elementem najczęściej wybieranym stają się informacje, wydarzenia ze świata, kraju, największe portale działające w naszym kraju jak Onet, Interia, WP, stawiają na pewne zachęcanie czytelników do odwiedzania ich stron. …Read More »

Dziennikarstwo a internet

Czy internet ma wpływ na współczesne zmieniające się dziennikarstwo? Dziennikarstwo a internetOczywiście, wykorzystywanie pewnych pojawiających się informacji staje się czynnikiem kształtującym w bardzo szerokim stopniu informacje które zostają nam przekazywane. Wiele agencji światowych publikuje wydarzenia, czy wzmianki w internecie, kolejni dziennikarze mają możliwość zmieniania, kształtowania lub nadawania ostatecznych szlifów jakie zostają puszczone do druku, czy znajdą miejsce w serwisach informacyjnych. Internet daje możliwość bardzo szybkiego i skutecznego przepływu wiadomości między agencjami światowymi. Dlatego, bardzo często zdarza się że na wszystkich blokach informacyjnych w różnorodnych nadawanych stacjach pojawiają się jednakowe wydarzenia, sytuacje czy informacje. Istnieje także pewna konkurencja wewnątrz świata dziennikarskiego, szybkość docierania do podawanych wydarzeń, możliwość zareagowania na nie, wysłanie na miejsce reporterów i sprawdzenie. Przepływ pojawiających się wydarzeń, szczególnie dotyczących światowej skali jest ogromny, a internet doskonale ułatwia działanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.