• Glazura w aranżacji łazienki – wciąż modna?

    Aranżacja łazienki powinna zostać podporządkowana aspektom praktycznym. Nieodpowiedni projekt będzie skutkował tym, że z czasem narastać będzie nasza frustracja. Warto zawczasu zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia łazienkowego i sposób ich przyłączenia do sieci wodnej. Pozwoli to ukryć nam elementy instalacyjne. Ważną kwestią jest oczywiście dobór …Read More »
  • Wpływ paparazzi na celebrytów

    Wielki świat, czerwony dywan, błyskające flesze, celebryci, osoby znane, często doceniane, inne nie rozumiane i krytykowane za podejmowane przez siebie decyzje. Nowoczesny świat niestety wskazuje na wielką chęć poznania życia tych ludzi od podstaw, zagraniczne media prześcigają się w doniesieniach kto z kim się umawia, …Read More »
  • Wątroba – essentiale forte

    Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów ludzkiego ciała. Można śmiało wysnuć hipotezę, że bez wątroby nie można żyć. Jej zadaniem jest neutralizacja toksyn. Niestety w dzisiejszym świecie, co chwilę nasz organizm musi sobie radzić z różnorodnymi toksynami, dlatego życie bez wątroby to nie życie. Ogólnie …Read More »

Niewłaściwy wpływ Sieci na przepływ informacji

15

Rzeczywiście przepływ informacji w Internecie jest ogromny. Ludzie nie tylko przekazują sobie informacje prywatne, stosunkowo często publikują także wielotematyczne reportaże dostępne dla wszystkich. Dlatego właśnie nie można ufać każdym udostępnionym w Sieci tekstom. Większość z nich tworzona jest przez jednostki nieznające się na takim a nie innym temacie, znakomita ilość nawet niewykształcone. Jednostki opracowujące artykuły zazwyczaj udostępniają w ten sposób swoje własne opinie, które tak naprawdę mogą w pewnym stopniu zmieniać rzeczywisty obraz określonej sytuacji. Jeśli więc oczekujemy zgodnych z prawdą wiadomości nadających się do ogólnego użytku najefektywniejszym rozwiązaniem będzie poszukiwanie takich artykułów, w których podane są materiały pomocnicze. Dotyczy to głównie fachowych tekstów naukowych. Bezkrytyczne ufanie każdym znalezionym w Sieci treściom może zaskutkować niewłaściwym różnych zagadnień. Musimy nadmienić też o tym, że duża liczba blogów lub stron redagowana jest przez osoby niewykształcone w dziennikarstwie, teksty te charakteryzują się małą wartością informacji i wielomaniedociągnięciami związanymi ze stylistyką oraz gramatyką. Z tego rodzaju publikacji wcale nie powinno się korzystać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.