• Codzienne życie dziennikarza

    Jak wygląda codzienna praca dziennikarska? Pytanie bardzo ciekawe, jednak nie każdy jest w stanie udzielić na nie prawidłowej odpowiedzi. Dla wielu z nas dziennikarze są osobami które nie odgrywają większego znaczenia w naszym życiu. Prawda kształtuje się zupełnie inaczej, dawka wiadomości jaka do nas dociera …Read More »
  • Wysokie jakościowe płytki ceramiczne Ragno

    Zakup płytek ceramicznych stanowi czasem nie lada wyzwanie. Samodzielnie przeprowadzany remont mieszkania sam w sobie często wymaga od nas posiadania nie lada wiedzy specjalistycznej by móc zabrać się za taki remont i ukończyć go w jak najlepszy możliwy sposób nie wydając na ten cel nie wiadomo …Read More »
  • Portale społecznościowe, a kształtowanie odbiorców

    Portale społecznościowe, istna plaga z jaką mamy do czynienia. Obecnie, aby istnieć trzeba mieć konto na Facebooku, Naszej klasie, początkowe utrzymywanie kontaktów ze znajomymi czy rodziną przekształciło się w istną wojnę na linki do stron, przechwalanie się statusem społecznym, zajmowanym stanowiskiem. Oczywiście akcje na krajową …Read More »

Który program medyczny wybrać

program medycznyWybór programów medycznych jest dziś całkiem duży. W związku z tym każdy może znaleźć odpowiedni, jakiego potrzebuje. Pytanie tylko – jaki program wybrać? Z jednej strony nie jest to łatwe, ale jak się okazuje, każdy, kto w pierwszej kolejności kreśli swoje potrzeby, bez problemu zdecyduje się na jeden konkretny. Wybrane oprogramowanie medyczne powinno być w głównej mierze funkcjonalne. To oznacza, że program ten musi mieć funkcje, jakich potrzebuje właściciel przychodni, pracujący w nim lekarze oraz pacjenci.

Warto, aby program ten był przejrzysty i wygodny w użyciu. Jednak dużo ważniejsze jest to, by umożliwiał profesjonalne prowadzenie dokumentacji medycznej. Poza tym program do obsługi przychodni medycznej powinien umożliwiać wypisywanie recept, a także wystawianie skierowań. Rozliczenia z NFZ też będą praktyczną funkcją i przede wszystkim bardzo przydatną, więc warto, aby się znalazła. Ogólnie rzecz ujmując, każdy sam powinien wybrać program, ponieważ każdy wie, czego potrzebuje. Dziś programów jest całkiem sporo, ale zdaniem niektórych osób, nie każdy spełnia oczekiwania. Wobec tego wypowiadanie się na temat, który jest najlepszy, jest po prostu zbędne.

Bardzo istotną funkcją jest elektroniczna dokumentacja medyczna http://www.mediporta.pl/funkcje/. Gdy można ją prowadzić za pomocą tego właśnie programu, zarządzanie przychodnią jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Co więcej, zajmuje mało czasu. Taki program to naprawdę przydatna rzecz. Jeszcze nie jest obowiązkowy, ale i tak już dużo przychodni zdecydowało się na używanie go.

Możliwość komentowania jest wyłączona.