• Co na ścianę?

    Ściany są kluczowym elementem w każdym pomieszczeniu. Ze względu na to, że są widoczną  częścią pomieszczeń, warto zadbać o ich odpowiednią aranżację. Co możemy zastosować na ściany? Poczynając od najprostszej i najszybszej metody będzie to oczywiście ich farbowanie. Nowoczesne farby dostępne są w szerokie gamie …Read More »
  • Nowoczesny świat, a informacje

    Jak wielu z nas swój dzień rozpoczyna od sprawdzenia informacji z kraju czy świata, zachowań giełdowych, zmian które kształtują nasz codzienny świat. Czy wyobrażamy sobie że dziennikarze znikają?! Brak wiadomości, relacji na żywo, porannej prasy, całkowita dezinformacja, nie wiemy co dzieje się na świecie, nie …Read More »
  • Ciekawa organizacja wycieczek all inclusive

    Dużym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku cieszą się oczywiście wycieczki standardowe. Takie wycieczki zapewniają bowiem osobom w nich uczestniczącym dostęp do wszystkich standardowych opcji towarzyszących takim wycieczkom. Ich wykupienie sprawia, że można spokojnie zwiedzać różnego rodzaju muzea i zabytki architektoniczne oraz zabytki kultury.Read More »

Który program medyczny wybrać

program medycznyWybór programów medycznych jest dziś całkiem duży. W związku z tym każdy może znaleźć odpowiedni, jakiego potrzebuje. Pytanie tylko – jaki program wybrać? Z jednej strony nie jest to łatwe, ale jak się okazuje, każdy, kto w pierwszej kolejności kreśli swoje potrzeby, bez problemu zdecyduje się na jeden konkretny. Wybrane oprogramowanie medyczne powinno być w głównej mierze funkcjonalne. To oznacza, że program ten musi mieć funkcje, jakich potrzebuje właściciel przychodni, pracujący w nim lekarze oraz pacjenci.

Warto, aby program ten był przejrzysty i wygodny w użyciu. Jednak dużo ważniejsze jest to, by umożliwiał profesjonalne prowadzenie dokumentacji medycznej. Poza tym program do obsługi przychodni medycznej powinien umożliwiać wypisywanie recept, a także wystawianie skierowań. Rozliczenia z NFZ też będą praktyczną funkcją i przede wszystkim bardzo przydatną, więc warto, aby się znalazła. Ogólnie rzecz ujmując, każdy sam powinien wybrać program, ponieważ każdy wie, czego potrzebuje. Dziś programów jest całkiem sporo, ale zdaniem niektórych osób, nie każdy spełnia oczekiwania. Wobec tego wypowiadanie się na temat, który jest najlepszy, jest po prostu zbędne.

Bardzo istotną funkcją jest elektroniczna dokumentacja medyczna http://www.mediporta.pl/funkcje/. Gdy można ją prowadzić za pomocą tego właśnie programu, zarządzanie przychodnią jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Co więcej, zajmuje mało czasu. Taki program to naprawdę przydatna rzecz. Jeszcze nie jest obowiązkowy, ale i tak już dużo przychodni zdecydowało się na używanie go.

Możliwość komentowania jest wyłączona.